MEDZINÁRODNÝ POHÁR KCHSHS 2016

17.9.2016, PODOLIE

MEDZINÁRODNÝ POHÁR KLUBU CHOVATEĽOV SLOVENSKÝCH HRUBOSRSTÝCH STAVAČOV (pole + voda, CACT, CACIT)

17.9.2016 Podolie

          Vyvrcholením pracovnej sezóny bol už pravidelne organizovaný Medzinárodný pohár Klubu chovateľov slovenských hrubosrstých stavačov spolu s Jesennými skúškami. Pohár klubu je medzinárodná súťaž so zadávaním titulu (CACT, CACIT). Štartovať mohli všetky stavače. Súťaž pozostávala z poľných disciplín a z práce na vode. Na celej akcii sa zúčastnilo 15 vodičov, z toho 1 vodič so slovenským hrubosrstým stavačom. Miestom súťaže na základe výbornej minuloročnej spolupráce bola opätovne obec Podolie. Osvedčená spolupráca s tamojším predsedom PZ Podolie Ing. Jánom Gúčikom vyústila do skvele zorganizovanej akcie. Poďakovanie patrí aj vedeniu poľovného revíru Nová ves nad Váhom, kde sa konali práce na vode. Opätovne sme navštívili revíry, kde poľoval aj otec a zakladateľ plemena slovenského hrubosrstého stavača, pán Koloman Slimák, čo prinieslo podujatiu osobitý charakter.

          Rodine Gúčikovcov, aj členom poľovného združenia sa chceme poďakovať za podporu nášho klubu a podporu nášho národného plemena. Vďaka podpore a priazni našich partnerov a sponzorov dodali celej akcii punc aj ceny určené pre víťazov, jednalo sa o GPS obojok a spotrebnú elektroniku v hodnote 600 EUR. Po absolvovaní všetkých náročných disciplín nasledoval oddych a občerstvenie v podobe vynikajúceho guláša a pečeného diviaka. Popri rozhovoroch, oddychu a čakaní na vyhlásenie výsledkov si všetci diváci i štartujúci pochutnávali na veľkej fondánovej torte s podobizňou Kolomana Slimáka.

          Pohár vyhral vodič Jozef Demčák so psom MKS KOMISZ Z PANSKÝCH LESU, na druhom mieste sa umiestnil Manuel Reis so psom WKS ELVIS VON DER HAHNWEIDE, a tretiu priečku si vybojoval Juraj Ďurďovič so psom MKS AIDEN Z GESSAYOVHO CHOTÁRA.

Víťazom blahoželáme a tešíme sa na stretnutie na ďalších skúškach organizovaných naším klubom.

VÝSLEDKY PODOLIE 2016-PDF

VYSLEDKY podolie 2016

PROPOZÍCIE MEDZINÁRODNÉHO POHÁRA KCH SHS 2016

MEDZIÁRODNÝ POHÁR KCH SHS PROPOZÍCIE 2016

 

POHAR SHS 2016 NEW.001 POHAR SHS 2016 NEW.002