Skúšky vlôh stavačov 2021

Vážení členovia klubu chovateľov slovenských hrubosrstých stavačov a všetci priatelia poľovníckej kynológie.

Dovoľte aby som vás po dlhšej dobe a vynútenej prestávke pozval na kynologické podujatie, ktoré organizuje náš klub.

Chceme využiť uvoľnenie opatrení v súvislosti ochorením Covid 19 a organizujeme skúšky vlôh stavačov, ktoré sa budú konať v okrese Senica (Senica časť Kunov)  v PZ Kunov-Vinohrady dňa 15.5. 2021 (sobota).

Organizácia skúšok sa bude riadiť aktuálnymi hygienickými nariadeniami o ktorých dodržiavanie chceme poprosiť organizátorov ale i zúčastnených.

Podujatie je organizované prioritne pre členov klubu KCHSHS a pre majiteľov slovenských hrubosrstých stavačov, ktorých budeme z pochopiteľných dôvodov uprednostňovať pri prijímaní prihlášok. Na podujatie sa však môžu prihlásiť aj naši partneri a priatelia z iných stavačiarskych klubov, ktorých budeme informovať o prijatí alebo neprijatí prihlášky na skúšky. Keďže sa opatrenia uvoľnili len pred nedávnom a chceme dodržať obdobie, v ktorom je možné skúšky ešte zrealizovať zostáva na prihlásenie relatívne menej času ako je obvyklé, preto v prípade záujmu prosím poslať prihlášku na mail uvedený v propozíciách a telefonicky kontaktovať tajomníka klubu.

Uzávierka prihlášok na skúšky 11.5.2021.

Tešíme sa na spoločné stretnutie po dlhšej dobe a na výkony vašich jedincov.

Stavačiarskej kynológii a slovenskému hrubosrstému stavačovi zdar!

 

Peter Bíly

Predseda KCHSHS

Comments are closed.